• Nowy
Lew. Historie z ogonkiem
search
  • Lew. Historie z ogonkiem
  • Lew. Historie z ogonkiem

Lew. Historie z ogonkiem

39,99 zł
4255

Opis

Rok wydania:
2025
Przedział wiekowy:
0-3 lat
Oprawa:
twarda
Format:
21 x 18,5 cm; karton, futerko na okładce+ pluszowy ogonek, ilustracje barwne, uszlachetniona okładka
ISBN:
978-83-8374-002-7
EAN:
9788383740027
Stron:
10
Opracowanie:
Agata Kaczyńska

Lew –król zwierząt – próbuje rozwikłać zagadkę, po co zwierzętom ogony. Zaczyna więc zadawać pytania. Czy ogon służy do utrzymania równowagi? A może jest jak trzecia ręka i służy do zdobywania pokarmu?

Ilość

Lew – król zwierząt – próbuje rozwikłać zagadkę, po co zwierzętom ogony. Zaczyna więc zadawać pytania. Czy ogon służy do utrzymania równowagi? A może jest jak trzecia ręka i służy do zdobywania pokarmu? Czy też dzięki niemu można wysoko skakać? Czyżby służył do porozumiewania się? A jeśli jest potrzebny młodym, by nie zgubiły swych matek? Odpowiedź jest prostsza niż się lwu wydaje. Zrelaksuj się, głaszcząc ogon lwa, i posłuchaj tej zaskakującej opowiastki. Historie z ogonkiem – najlepsze do słuchania i głaskania.

Rok wydania: 2025 Przedział wiekowy: 0-3 lat Oprawa: twarda Format: 21 x 18,5 cm; karton, futerko na okładce+ pluszowy ogonek, ilustracje barwne, uszlachetniona okładka ISBN: 978-83-8374-002-7 EAN: 9788383740027 Stron: 10 Opracowanie: Agata Kaczyńska



Producent: Wydawnictwo Aksjomat sp. z o.o, ul. Lindego 7C, 30-148 Kraków, e-mail : marketing@aksjomat.com, tel.12 633 70 22

Produkt ma ZNAK CE, Kraj pochodzenia: Chiny

OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Książka zawiera drobne elementy. Do zabawy pod nadzorem osoby dorosłej.

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.